Spotkanie w Schronisku dla Bezdomnych Mężczyzn w Sandomierzu
Spotkanie w Schronisku dla Bezdomnych Mężczyzn w Sandomierzu.
W dniu 26.10.2023r. w Schronisku dla Bezdomnych Mężczyzn w Sandomierzu odbyło się spotkanie w ramach Gminnego Programu Wychodzenia z Bezdomności realizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej.
Inicjatorem spotkania był Ośrodek Pomocy Społecznej w Sandomierzu.
Spotkanie poprowadziła Pani Magdalena Słodownik – psycholog zatrudniony w OPS Sandomierz, która przywitała zebranych, przedstawiła cel spotkania, zachęciła zebranych do aktywnego uczestnictwa.
Spotkanie dotyczyło zasad tolerancji. Uczestnicy dokonali oceny co przeszkadza, a co ułatwia wzajemne relacje, zapoznali się ze stylami zachowania w konflikcie, uzupełnili krzyżówkę dotyczącą relacji między współmieszkańcami.
Wizyta odbyła się w przyjaznej atmosferze ze słodkim poczęstunkiem przy kawie.
Na zakończenie rozdano ulotki i informacje dotyczące funkcjonowania Punktu Interwencji Kryzysowej.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!