Logo Ośrodka Pomocy Społecznej

Spotkanie w Schronisku dla Bezdomnych Mężczyzn w Sandomierzu

Ocena 0/5

Spotkanie w Schronisku dla Bezdomnych Mężczyzn w Sandomierzu.

W dniu 26.10.2023r. w Schronisku dla Bezdomnych Mężczyzn w Sandomierzu odbyło się spotkanie w ramach Gminnego Programu Wychodzenia  z Bezdomności realizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej.

Inicjatorem spotkania był Ośrodek Pomocy Społecznej w Sandomierzu.

Spotkanie poprowadziła Pani Magdalena Słodownik – psycholog zatrudniony  w OPS Sandomierz, która przywitała zebranych, przedstawiła cel spotkania,  zachęciła zebranych do aktywnego uczestnictwa.

Spotkanie dotyczyło zasad tolerancji. Uczestnicy dokonali oceny co przeszkadza, a co ułatwia wzajemne relacje, zapoznali się ze stylami zachowania w konflikcie, uzupełnili krzyżówkę dotyczącą relacji między współmieszkańcami.

Wizyta odbyła się w przyjaznej atmosferze ze słodkim poczęstunkiem przy kawie.

 Na zakończenie rozdano ulotki i informacje dotyczące funkcjonowania Punktu Interwencji Kryzysowej.

 

 

Galeria zdjęć

Uzupełnianie krzyżówek z hasłem „ tolerancja” Rozmowa o stylach zachowania w konflikcie
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności