Informacja dotycząca bonu energetycznego w 2025r.
Ośrodek Pomocy Społecznej w Sandomierzu w związku z licznymi zapytaniami w zakresie przyznawania i wypłaty bonu energetycznego informuje, że w grudniu 2024r. w przestrzeni medialnej pojawiła się informacja o projekcie ustawy, który zakładał wypłatę bonów energetycznych w 2025 roku.
W mediach można znaleźć informacje, że program mógłby ruszyć w najbliższym czasie (tj. 1 lutego 2025 r.) Ministerstwo Klimatu i Środowiska dementuje te informacje.
Biorąc powyższe pod uwagę Ośrodek Pomocy Społecznej w Sandomierzu informuje, że w chwili obecnej
nie są przyjmowane wnioski o przyznanie bonu energetycznego.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!