Logo Ośrodka Pomocy Społecznej

Informacja dotycząca bonu energetycznego w 2025r.

Ocena 0/5

 

   Ośrodek Pomocy Społecznej w Sandomierzu w związku z licznymi zapytaniami w zakresie przyznawania i wypłaty bonu energetycznego informuje, że w grudniu 2024r.  w przestrzeni medialnej pojawiła się informacja o projekcie ustawy, który zakładał wypłatę bonów energetycznych w 2025 roku. 

 

   W mediach można znaleźć informacje, że program mógłby ruszyć w najbliższym czasie (tj. 1 lutego 2025 r.) Ministerstwo Klimatu i Środowiska dementuje te informacje.

 

   Biorąc powyższe pod uwagę Ośrodek Pomocy Społecznej w Sandomierzu informuje, że w chwili obecnej
nie są przyjmowane wnioski o przyznanie bonu energetycznego. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności