Zbiórka dla powodzian z południowo-zachodniej Polski -wrzesień 2024
Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Sandomierzu składa serdeczne podziękowania pracownikom Ośrodka, za przyłączenie się do zbiórki darów dla poszkodowanych, w związku z tragicznymi skutkami powodzi, które dotknęły południowo-zachodnią Polskę we wrześniu 2024 r. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu w zbiórkę udało się zakupić i przekazać najbardziej potrzebne artykuły w postaci środków czystości i higieny osobistej m.in. ręczniki papierowe, ścierki, gąbki do mycia naczyń, proszki do prania, płyny do mycia, środki do odkażania, worki na śmieci oraz mydła.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!