Zaproszenie na bezpłatne warsztaty wyplatania palm wielkanocnych
ZAPROSZENIE
Społeczność Dziennego Domu Pobytu SENIOR+ w Sandomierzu, ul. Baczyńskiego 2b po raz drugi organizuje bezpłatne warsztaty wyplatania palm wielkanocnych. W związku z powyższym serdecznie zapraszamy okolicznych mieszkańców do nauki wyplatania, zdobienia i wykonywania palm wielkanocnych.
Warsztaty zostaną zorganizowane w placówce DDPS+, w terminie 27.03.2026r.
o godz. 10.00.
Osoby zainteresowane uczestnictwem w warsztatach prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa do kierownika placówki, ewentualnie pod nr. telefonu: 519-604-835. Zgłoszenia przyjmujemy do 23.03.2026r. lub do wyczerpania limitu miejsc.
Warsztaty zostaną przeprowadzone przez seniorów oraz pracowników DDPS+, będzie możliwość stworzenia swojej palmy wielkanocnej, przyozdobienia jej według własnych upodobań.
Zapraszamy serdecznie Seniorzy, pracownicy Dziennego Domu Pobytu SENIOR+, ul. Baczyńskiego 2b.
PS. Gwarantujemy dobrą atmosferę, miłe towarzystwo ! :)


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!