Starostwo Powiatowe w Sandomierzu przekazało 40 sztuk czujników tlenku węgla i 60 sztuk czujników dymu
Starostwo Powiatowe w Sandomierzu w dniu 30 stycznia 2026 roku przekazało do Ośrodka Pomocy Społecznej w Sandomierzu 40 sztuk czujników tlenku węgla i 60 sztuk czujników dymu.
Ośrodek Pomocy Społecznej otrzymane urządzenia przekaże osobom samotnym, niepełnosprawnym, mającym ograniczenia w codziennym funkcjonowaniu i objętym oparciem społecznym.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!