INFORMACJA O WYNIKU NABORU NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE/KIEROWNICZE URZĘDNICZE
INFORMACJA O WYNIKU NABORU NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE/KIEROWNICZE URZĘDNICZE
Kierownik Dziennego Domu Pobytu „Senior +” przy ul. Koseły 3
Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Sandomierzu przy ul. Słowackiego 17a
Informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na wolne urzędnicze stanowisko pracy Kierownik Dziennego Domu Pobytu „Senior +” została zatrudniona Pani Monika Grzesiak zamieszkała w Sandomierzu.
Uzasadnienie:
Pani Monika Grzesiak spełniła wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu
o naborze na stanowisko kierownik Dziennego Domu Pobytu „Senior+” przy ul. Koseły 3. Posiada stosowne wykształcenie i doświadczenie. Podczas przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej wykazała się bardzo dobrą znajomością zagadnień wynikających z pracy na aplikowanym stanowisku. Należy zatem przyjąć, że posiada odpowiednią wiedzę i umiejętności do pracy na wskazanym stanowisku.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!