Wspólnie sprzątaMY Sandomierz
Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Sandomierzu przyłączyli się do akcji „Wspólnie sprzątaMY Sandomierz” zorganizowanej przez Władze Miasta.
Celem akcji jest budowanie świadomości ekologicznej oraz inicjowanie działań na rzecz ochrony środowiska.
Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej licznie stawili się w tym celu i wspólnie porządkowali okolice ulic Lubelskiej, Mokoszyńskiej, Długiej, Miodowej i Pogodnej. Zebrano łącznie 19 worków śmieci, które zostały odpowiednio posegregowane.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!