Logo Ośrodka Pomocy Społecznej

Spotkanie pod hasłem „Jesienna piosenka”

Ocena 0/5

W dniu 27.10.2023r. Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Sandomierzu wraz pracownikami uczestniczyli w spotkaniu zorganizowanym przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Sandomierzu. Podczas spotkania uczestnicy prezentowali piękne polskie utwory muzyczne pod hasłem „Jesienna piosenka”. Usłyszeć można było między innymi piosenki Anny Jantar czy Mieczysława Fogga. Spotkanie upłynęło w miłej i przyjaznej atmosferze.

Galeria zdjęć

Słowo wstępu oraz zaproszenie kierownika ŚDS do wysłuchania występu Występ uczestników ŚDS Publiczność słuchająca występów uczestników ŚDS Dyrektor OPS dziękuje za zaproszenie do udziału w spotkaniu
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności