Spotkanie pod hasłem „Jesienna piosenka”
W dniu 27.10.2023r. Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Sandomierzu wraz pracownikami uczestniczyli w spotkaniu zorganizowanym przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Sandomierzu. Podczas spotkania uczestnicy prezentowali piękne polskie utwory muzyczne pod hasłem „Jesienna piosenka”. Usłyszeć można było między innymi piosenki Anny Jantar czy Mieczysława Fogga. Spotkanie upłynęło w miłej i przyjaznej atmosferze.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!