Odbiór samochodu w ramach projektu „Wsparcie osób niesamodzielnych w Gminie Sandomierz”
W dniu 24.04.2025r. Ośrodek Pomocy Społecznej w Sandomierzu jako realizator Projektu mającego na celu wsparcie w codziennym funkcjonowaniu 30 mieszkańców Gminy miejskiej Sandomierz pn.: „Wsparcie osób niesamodzielnych w Gminie Sandomierz”, korzystając z dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) zakupił samochód Renault TRAFIC III. Auto będzie służyło uczestnikom Projektu, dzięki niemu każdego dnia otrzymają oni ciepły dwudaniowy obiad z dostawą do domu, a także będą mogli skorzystać z usługi „door to door”, znanej również jako transport indywidualny. Usługa ta umożliwi osobom najbardziej potrzebującym np. kontynuowanie leczenia, załatwianie spraw urzędowych, wizytę u lekarza.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!