Informacja dot. wypłaty bonu enegetycznego
INFORMACJA
Ośrodek Pomocy Społecznej w Sandomierzu informuje, że w dniu 31.10.2024r. zostanie rozpoczęta wypłata bonów energetycznych (dotyczy osób, które złożyły wniosek o wypłatę bonu energetycznego w sierpniu i wrześniu 2024r.)
Wypłata świadczenia zostanie dokonana zgodnie z formą wypłaty wybraną przez wnioskodawcę w dniu składania wniosku tj. na rachunek bankowy lub w kasie Banku Spółdzielczego w Sandomierzu przy ulicy Słowackiego 37B.
Dla niektórych złożonych wniosków nie będzie możliwe dokonanie wypłaty świadczenia w dniu 31.10.2024r. w związku z nie zgromadzeniem wszystkich dokumentów potrzebnych do ich rozpatrzenia.
Jeśli wnioskodawca nie otrzyma świadczenia prosimy o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Sandomierzu ul. Mariacka 1 pokój nr 2 tel. 15 8323160 w celu uzyskania informacji dotyczących na jakim etapie jest rozpatrzenie wniosku.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!