Wspólnie sprzątamy Sandomierz - 2026
Podsumowanie akcji „Wspólnie sprzątamy Sandomierz”
W piątek, 17 kwietnia 2026 r., odbyła się akcja „Wspólnie sprzątamy Sandomierz”.
Dzięki zaangażowaniu uczestników udało się uporządkować wyznaczone tereny, zebrać znaczną ilość odpadów oraz poprawić estetykę okolicy. W działania aktywnie włączyli się pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Sandomierzu a także kadra oraz uczestnicy Dziennych Domów Pobytu Senior +, pokazując, jak ważna jest troska o wspólną przestrzeń. Wspólna praca przebiegała w dobrej atmosferze i była nie tylko okazją do zadbania o środowisko, ale także do integracji oraz budowania świadomości ekologicznej.
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w akcję za ich pracę i wkład
w poprawę wyglądu Sandomierza.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!