Logo Ośrodka Pomocy Społecznej

Spotkanie w Schronisku dla Bezdomnych Mężczyzn w Sandomierzu

Ocena 0/5

W dniu 23.04.2024r. w Schronisku dla Bezdomnych Mężczyzn w Sandomierzu odbyło się spotkanie w ramach Gminnego Programu Wychodzenia  z  Bezdomności realizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej.

Spotkanie zainicjował Ośrodek Pomocy Społecznej w Sandomierzu a poprowadziła je Pani Magdalena Słodownik – psycholog zatrudniony  w Ośrodku Pomocy Społecznej w  Sandomierzu.

Celem spotkania osób bezdomnych z psychologiem były warsztaty,  które miały na celu kształtowanie adekwatnego poczucia własnej wartości. Osoby bezdomne potrzebują wsparcia, wiary we własne siły oraz potwierdzenia swojej wartości. W związku z powyższym  mężczyźni mieli możliwość nabywania pozytywnych  informacji o sobie nawzajem, wzmacniali swoją samoocenę poprzez określanie swoich mocnych stron. Powyższe działania miały na celu umocnienie ich  w przekonaniu że są wartościowymi ludźmi.   

Wizyta odbyła się w przyjaznej  atmosferze przy kawie ze słodkim poczęstunkiem.

Kolejne spotkanie zaplanowano na jesień 2024roku.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności