Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Ośrodek Pomocy Społecznej w Sandomierzu

Pracownicy socjalni

WYKAZ ULIC W REJONACH DZIAŁANIA PRACOWNIKÓW SOCJALNYCH OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W SANDOMIERZU

AGNIESZKA BASAK

ANNA BARAŃSKA

ANNA CHMIEL

EWA DOŁOWIEC

KATARZYNA KOŁODZIEJ

JOLANTA KURZĘPA

Baczyńskiego

Bosmańska

Boczna

Brzeskiego

Hutnicza

Koćmierzów

Kryształowa

Krępianki

Masztowa

Ogrodowa

Piaski

Portowa

Retmańska

Reformacka

Strażacka

Torowa

Tatarska

Zarzekowice

Browarna

Długosza

Forteczna

Katedralna

Krótka

Krucza

Mariacka

Opatowska

Podole

Plac Poniatowskiego

Podwale

Rynek

Sokolnickiego

Struga

Tkacka

Zamkowa

Zacisze

Żydowska

Zawichojska

Burka

Brzozowa

Chwałecka

Głęboka

Kwiatkowskiego

Kwiatowa

Klonowa

Lipowa

Morelowa

Ożarowska

Obrońców Westerplatte

Orzechowa

Rolnicza

Reymonta

Słowackiego

Sucharzowska

Sadownicza

Warzywna

Wiśniowa

Czyżewskiego

Cegielniana

Energetyczna

Jakubowskiego

Kościuszki

Mickiewicza

Okrzei

Patkowskiego

Parkowa

Puławiaków

Sucha

Sienkiewicza

Szkolna

Wojska Polskiego

Żeromskiego

11 Listopada

 

Akacjowa

Błonie

Działkowców

Dobkiewicza

Jaśminowa

Gołębicka

Łąkowa

Podmiejska

Pallotyńska

Przemysłowa

Przedmieście Zawichojskie

Świerkowa

Schinzla

Topolowa

Wierzbowa

Zamiejska

Żwirki i Wigury

Kotwiczna

Marynarska

Piętaka

Prosta

 Sielecka

Trześniowska( bez

 budynku 46A)

Wałowa

Wielowiejska

Zaleśna

Żaglowa

 

 

 

MAŁGORZATA NOWAK

IWONA OLECHOWSKA

ANNA OZDOBA

ANNA KAWALEC

MARTA  ZARZYCKA

Czachowskiego

Kazimierza Wielkiego

Krzyżowa

Leszka Czarnego

Miła

Podgórze

Piszczele

Rokitek

Staromiejska

Słoneczna

Trześniowska 46A

Żółkiewskiego

 

 

Cicha

Dębina

Flisaków

Holownicza

Koseły 1-10

Lwowska

Mostowa

Mokra

Nadbrzeżna

Ostrówek

Powiśle

Stoczniowa

 

Bat. Chłopskich

Burka

Dąbrowskiego

Grodzisko

Harcerska

Frankowskiego

Kochanowskiego

Koseły od nr 11

Młodożeńca

Modrzewskiego

Orzeszkowej

Przytulna

Różana

Reja

Skłodowskiej

Szczęśliwa

T. Króla

Wiosenna

Wąska

Wiejska

15- Sierpnia

Armii Krajowej

Cieśli

Kubeszewskiego

Krakowska

Kręta

Księcia Sandomierskiego

Królowej Jadwigi

Maciejowskiego

Partyzantów

II Pułku Legionów

Polna

Polskiej Organizacji Wojskowej

Salve Regina

Zielna

 

Czereśniowa

Dobra

Długa

Górna

Krukowska

Lubelska

Łukawska

Mściowska

Miodowa

Mokoszyńska

Młyńska

Milberta

Nowa

Ogrodnicza

Panoramiczna

Pogodna

Spokojna

Tulipanowa

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Listopad 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Imieniny